ÖVRIGT / Diverse / Kuriosa 8941033
*
nr 894 1033
Kuriosa
3 delar. plast, Danese, Milano, höjd: 7 - 16
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 18:58:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/4 18:55:03
1
450 kr
2/5 21:47:35
2
350 kr
12/5 14:18:27
3
500 kr
12/5 14:51:15
2
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danese kuriosa milano plast
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:21
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
4200 Hänglås
modell äldre, metall, med nyckell. 16 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:28
-
4195 LÃ¥s
1700-tal, Järn. Längd: 22 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:18
-
4193 Polhemslås
Antikt, järn, med nyckel. Längd: 15 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:10
*
Kuriosa
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1033
Kuriosa
3 delar. plast, Danese, Milano, höjd: 7 - 16
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/4 18:55:03 | 1 | 450 kr |
2/5 21:47:35 | 2 | 350 kr |
12/5 14:18:27 | 3 | 500 kr |
12/5 14:51:15 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danese kuriosa milano plast
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:21 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
4200 Hänglås
modell äldre, metall, med nyckell. 16 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:28 -
4195 LÃ¥s
1700-tal, Järn. Längd: 22 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:18 -
4193 Polhemslås
Antikt, järn, med nyckel. Längd: 15 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:10